درباره آریا گروپ
شرکت مشاور املاک در ترکیه و قبرس شمالی
ارائه خدمات و مشاوره خرید ملک در استانبول و قبرس شمالی

اگر بخواهید درباره شرکت ما اطلاعات درستی کسب کنید، بهترین روش آن است که از مشتریان قبلی ما پرس و جو کنید. کسانی که ما برای آن ها ملک خریده ایم، پاسپورت گرفته ایم، اقامت گرفته ایم، در سرمایه گذاری کنارشان بوده ایم، مشاوره های حقوقی داده ایم و خیلی خدمات دیگر که مستندات آن به طور کامل در شرکت موجود است.

اما اگر بخواهیم به صورت کلاسیک پیشینه ای از شرکت آریا گروپ تقدیم حضور کنیم، کافی است کمی به عقب برگردیم. فوریه سال 2018 میلادی یگ سری تحقیقات و بررسی های جامع و میدانی در خصوص خدمات رسانی در حوزه فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول را آغاز نموده و در نهایت در آوریل همان سال، مجموعه گروه مشاوران املاک آریا (آریا گروپ) با 5 نفر پرسنل و دو خودرو خدمت رسانی، فعالیت خود را به صورت رسمی در شهر استانبول آغاز نمود.

با گذشت زمان و همزمان با اجرایی شدن قانون اخذ شهروندی کشور ترکیه با سرمایه گذاری 250 هزار دلاری در سپتامبر 2018، فعالیت خود را به صورت روز افزون افزایش داده و توانستیم در مدت زمان کوتاهی با ارایه خدمات حرفه ای و منحصر بفرد پیشرفت قابل توجهی را تجربه کنیم به گونه ای که امروز با رزومه ای بالغ بر حدود 1000 پرونده موفق در فروش املاک و اخذ اقامت و شهروندی و با در اختیار داشتن تیمی مجرب و کارآزموده متشکل از 40 کارشناس و مشاوره زبده، 15 خودرو و 3 شعبه فعال در دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول، افتخار خدمت رسانی به طیف وسیعی از افراد و متقاضیان خرید یا فروش ملک در استانبول را داشته باشیم.

ورود به عرصه بازار ترک به منظور ارایه خدمات خرید و فروش املاک و مستغلات برای متقاضیان بومی و ترک نیز یکی دیگر از افتخاراتی است که شرکت آریاگروپ با در نظر گرفتن تیمی کاملا متخصص و باتجربه به آن پرداخته است.

از سوی دیگر روند رو به رشد تقاضا برای سرمایه گذاری و خرید املاک در کشور قبرس شمالی ما را بر آن داشت که شعبه ای فعال در آن کشور نیز دایر کنیم که در حال حاضر آماده خدمت رسانی به متقاضیان گرامی است.

در واقع ما تمام تجربیاتی را که در سال های اخیر کسب کرده ایم همه را یکجا در شرکت آریاگروپ و به صورت گلوبال (یعنی هم در ترکیه و هم در کشورهای دیگر) به مشتریان عزیز خود عرضه می کنیم تا یک سرمایه گذاری مطمئن را تجربه نمایند.

البته اجرای این خدمات، نیازمند در اختیار داشتن ابزاری است که آن ها را تامین نموده ایم:

  • داشتن تیمی از بهترین و مجربترین وکلای ایرانی و ترک جهت سرویس دهی حقوقی به مشتریان.
  • برای ارایه خدمات قبل، حین و پس از فروش در پروسه خرید و فروش املاک، کارشناسانی زبده و حرفه ای مسلط به زبان های فارسی، ترکی و انگلیسی در اختیار داریم که همواره در کنار مشتریان هستند.
  • از تمام قوانین و مقررات کشور ترکیه و قبرس شمالی آگاه هستیم.

اگر موفقیت در آریاگروپ نهادینه شده است به این دلیل است که ما برای هر درخواست، ابتدا به مشتری مشاوره تخصصی می دهیم، سپس برای آن درخواست، برنامه ریزی کرده، آنگاه به صورت دقیق اجرا می نماییم و در نهایت با مسئولیت پذیری کامل، پشتیبانی می کنیم.

شهرک ماسلاک ۱۴۵۳ آریا گروپ

مهمترین خدمات ما

  • مشاوره جهت خرید و فروش ملک در ترکیه و قبرس شمالی
  • افتتاح حساب بانکی بین المللی
  • اخذ و انتقال آبونمان و انشعابات به نام خریدار

اهداف ما

مهمترین هدف ما، ارایه خدمات مجموعه به مشتریان به حرفه ای ترین و دقیق ترین شکل ممکن است. برای تحقق این امر، آنچه برای ما اهمیت دارد، تامین حداکثری منافع مشتری در زمان خرید یا فروش املاک است.

مقایسه آگهی ها