اعضای آریا گروپ

ایده‌ی اولیه‌ی راه اندازی شرکت تخصصی مشاوره‌ی املاک و مستغلات در شهر استانبول که بتواند خدماتی عالی و فراتر از مرزهای تعریف شده‌ی زمان خود را به متقاضیان و سرمایه‌گذاران عرضه کرده، همچنین تجربه‌ ‌و خاطره‌ای زیبا و بیادماندنی از یک سرمایه‌گذاری مطمئن را در اذهان به جای بگذارد به اواخر سال ۱۳۹۶ برمیگردد که با تحقیقات و بررسی‌های جامع و میدانی انجام شده، درنهایت در خرداد ماه ۱۳۹۷ مجموعه‌ی گروه مشاوران املاک آریا (آریا گروپ) با تعداد پرسنل ۵ نفر و۲ خودروی خدمت رسانی در استانبول رسما فعالیت خود را آغاز نمود.
در طی این سالها با طی مسیری پر فراز و نشیب، رفته رفته با افزایش تجربه‌ی خدمتگذاری هر آنچه بیشتر و انجام معاملات متعدد روند رو به پیشرفت این گروه همچنان پرقدرت ادامه یافته و امروزه با داشتن تیم مجرب بیش از ۴۰ نفر ،۱۵ خودرو و ۳ شعبه‌ی فعال در استانبول افتخار خدمت رسانی به طیف وسیعی از افراد و متقاضیان خرید یا فروش ملک در استانبول را داشته است.
مجموعه‌ی حرفه‌ای ما با ارائه‌ی خدمات منحصر به فرد به اتباع ترک و خارجی در طی این سالها به متقاضیان، جهت خرید و فروش ملک در استانبول یاری رسانده ‌و با داشتن ‌ صدها تحربه‌ی خرید و فروش، اخذ شهروندی و اقامت ترکیه و همچنین دهها هزار ساعت مشاوره‌ی تلفنی، آنلاین و بازدید حضوری افتخار این را داشته که به یکی از شرکتهای پیشرو و تاثیرگذار در این صنعت حساس و مهم در استانبول تبدیل گردد.
ماموریت تیم ما خدمت رسانی هر آنچه بهتر به سرمایه‌گذاران ترک و خارجی و همراهی همیشگی آنها در تمام مراحل قبل و پس از انجام معامله میباشد و همچنین هدف ما نیز تعریف جدیدی از سطح ارتباطات و ارائه‌ی خدمات خصوصا در بخش مراحل پس از فروش و تبدیل شدن به یکی از قوی ترین و تاثیر گذارترین شرکت های املاک در سراسر ترکیه میباشد.

امروزه ما به بسیاری از مردمان کشورهای جهان خصوصا همسایگان ترکیه که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول را دارند یاری و مشاوره رسانده و با درک نگرانی و دغدغه های آنان و اقدام در رفع آن ، سعی بر هموار کردن راه جهت یک سرمایه گذاری خاطره انگیز و کاملا مطمئن برای سرمایه گذاران را داریم . در این راستا با هدف پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز دپارتمان فارسی مجموعه آریا با کادری مجرب و بین المللی آماده خدمت رسانی می‌باشد . امید است اطلاعات ، اخبار و مطالب مرتبط درج شده در سایت مفید واقع شده و جوابگوی سوالات شما عزیزان باشد.

طبیعتا انتقاد و پیشنهادات شما ما را در هر چه بهتر نمودن کیفیت خدمات و مطالب ارایه شده یاری نموده و چراغ راه ما در آینده خواهد بود .