معرفی منطقه Bakırköy استانبول : منطقه باکرکوی در قسمت اروپایی استانبول ترکیه قرار دارد . جمعیت ساکن در محله باکرکوی ، جزو مردم با شرایط اقتصادی متوسط و رو به بالا در ترکیه بشمار می آیند .

باکرکوی در مسیر یک بزرگراه قرار دارد و یک بیمارستان بزرگ و مراکز خرید متعدی از جمله مرکز خرید کاپاسیتی در آنجا بنا شده است . منطقه باکرکوی استانبول از محله های معروف استانبول در کنار دریای مرمره است و منازل ساحلی با منظره دریا در آنجا براحتی قابل اجاره است .

فاصله محله باکرکوی تا فرودگاه آتاتورک با تاکسی تنها ۱۰دقیقه است بنابراین یکی از مناطق مناسب برای اقامت گردشگران تور استانبول محسوب میشود .

محله باکرکوی استانبول یکی از محله های قدیمی شهر است البته این منطقه کاملا نو نوار شده است .

سالهاست باکرکوی بخاطر مناظر زیبایش محلی برای سکونت اعیان بوده است . باکرکوی یک منطقه مهم تجاری است .

مراکز خدید ، سینما ، بارها و کافه زیادی در این محله وجود دارد . دسترسی به باکرکوی بسیار راحت است . اتوبوس ها و کشتی های مسافری تندرو براحتی شما را به منطقه بی اوغلو (تکسیم) و قسمت آسیایی استانبول میرساند .

برای رفتن از کادیکوی به میدان تکسیم بوسیله اتوبوس ۴۵دقیقه ، با مینی بوس که قیمت آن برای هر نفر ۴لیر (تقریبا ۵٫۲دلار) میباشد ۲۰دقیقه و توسط تاکسی که حداکتر ۴نفر میتوانند از آن استفاده کنند ۱۵دقیقه و کرایه آن حدودا” ۲۰لیر (تقریبا ۱۳دلار) ، در راه خواهید بود .

از کادیکوی تامرکز خرید نیسان تاشی استانبول با اتوبوس ۱ساعت زمان می برد .

image 1548492692 FVdNjKb3q6as25Zzi4r1TlCs42MyTCDGRpT8EbGz
منطقه باکرکوی استانبول دارای فروشگاه های فانتزی و رستوران ها فانتزی ست . بسیاری از مردم محبوب و معروف ترکیه برای صرف غذا به رستوران های باکرکوی میروند .

از هتل های منطقه باکرکوی استانبول میتوان به هتل تایتانیک و شرایتون اشاره کرد . منطقه باکرکوی استانبول منطقه ای است که نرخ اجناس بسیار مناسب است چون این منطقه خرید ترک ها میباشد . در این منطقه توریست ها هم خرید میکنند اما به نسبت تعداد جمعیت ترک بیشتر می باشد و بنابراین قیمت ها مناسب میباشد و به همین دلیل یکی از قدیدمی ترین مراکز خرید استانبول به نام مرکز خرید کاروسل در این محله قرار دارد .