مراکز آموزش فنی و حرفه ای ( ایسمک ) چگونه کار می‌کنند ؟

به گزارش واحد خبری ریماکس آریا ، مرکز آموزشی ایسمک تحت نظارت شهرداری استانبول با شعار آموزش در تمام طول عمر ، دارای شعبات آموزشی در نقاط مختلف شهر می‌باشد که انواع آموزشهای هنری و کسب و کار را به ساکنین بصورت رایگان ارایه می‌دهد .

این مرکز در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز و تا به امروز توانسته بیش از حدود سه میلیون نفر را تحت تعلیم خود قرار داده و شعبات آن به بیش از ۲۴۲ مرکز در استانبول رسیده است .این مراکز در ۴۰ بخش و ۷۵۲ شاخه آموزش و تعلیم داده و خدماتی همچون سمینار ، نمایشگاه ، کار آفرینی ، انتشارات ، مسابقات ، فروش محصولات ٫ … را نیز ارائه می‌دهد .

این مراکز در طیف وسیعی از انواع شاخه ها ( صنایع دستی ، زبان ، کامپیوتر ، حسابداری ، خیاطی ، آرایشگری ، هنرهای تجسمی و … ) دارای کلاس های عمومی رایگان حضوری و مجازی در قالب دوره های مبتدی و تخصصی می‌باشد . همچنین این مرکز برای افراد معلول ، زندانیان ، بیماران روحی و این قبیل اشخاص نیز دارای دوره های آموزشی می‌باشد .

ایسمک در استانبول برای تمام ساکنین بالای ۱۶ سال دوره های آموزشی رایگان ، برای کودکان دوره ها و مراکز مخصوص و برای افراد بالای ۶۰ سال نیز برنامه های ویژه در نظر گرفته شده است .

برای ثبت نام در این دوره ها کافیست مدارک شناسایی ( کارت کیملیک ) و کپی آن را به این مراکز برده و برای شروع ترم جدید دوره مورد نظرتون ثبت نام انجام دهید.

کیملیک یا کارت اقامت شما می‌تواند از نوع توریستی ، خرید ملک و یا هر نوع دیگری باشد که با ارایه آن میتوانید بصورت رایگان در کلاس ها شرکت نمایید .

شما میتوانید با کلیک بر لینک زیر ، آدرس و اطلاعات تماس شعبات ایسمک رو بدست بیاورید :

https://www.ismek.ist/tr/kursmerkezleri.aspx

برای دیدن برنامه ها و دوره های آموزشی رو‌لینک زیر کلیک کنید :

https://www.ismek.ist/tr/branslar3.aspx