خدمات آریا گروپ
خرید و فروش ملک در ترکیه و قبرس شمالی

مهمترین خدماتی که در شرکت آریاگروپ ارائه می شود، مشاوره جهت خرید یا فروش املاک و مستغلات در استانبول و قبرس شمالی می باشد. ما برای انجام این پروسه به صورت کاملا سازمانی و با برنامه ریزی دقیق عمل می کنیم. کارشناسان فروش، بخش پشتیبانی و همچنین خدمات پس از فروش آریاگروپ، به حرفه ای ترین شکل ممکن این پروسه تکمیل خواهند کرد.
دقیقا از زمانی که شما با ما تماس می گیرید، ما انجام مراحل کار را مطابق برنامه ریزی سازمانی خود آغاز می کرده و صدالبته که شرایط شما را به طور کامل نیز در نظر می گیریم.
در نخستین گام و پس از ثبت درخواست مشاوره، کارشناسان بخش مرکز تماس (CALL CENTER) آریاگروپ با شما تماس خواهند گرفت. این تماس برای ارائه اطلاعات اولیه و همچنین شناخت دو طرفه در جهت نیل به هدف مشترک ما یعنی خرید ملک با قیمت کارشناسی شده و سرمایه گذاری مطمئن برقرار می شود. همچنین لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که اطلاعات شما از قبیل شماره تلفن، نام، محل زندگی، میزان سرمایه و… همواره نزد ما به صورتی کاملا حفاظت شده نگهداری می شود و آریاگروپ خود را ملزم به عدم افشای اطلاعات می داند.
با ثبت نام شما در سیستم مدیریت مشتری آریاگروپ، نخستین گام برای خرید ملک در کشور ترکیه یا قبرس شمالی را انجام داده ایم. اینک و پس از ارائه اطلاعات دقیق به شما (با توجه به اینکه هدف شما از خرید ملک چیست) فایل های مختلف، متنوع، کاملا مطمئن و اختصاصی آریاگروپ را جهت بررسی برای شما ارسال می کنیم. این فایل ها با دقت و مطالعه قبلی جمع آوری شده اند. در بخش املاک نوساز و پروژه ها با عقد قرارداد دو طرفه میان آریاگروپ و شرکت های سازنده و در بخش املاک چند سال ساخت نیز با عقد تفاهم‌نامه رسمی مبنی بر مجوز بازاریابی ملک مذکور با فروشنده به مرحله فروش رسیده‌اند.
پس از مشاهده فایل های پیشنهادی و در صورتی که مایل به بازدید حضوری باشید می توانید تاریخ سفر خود را به ما اعلام نمایید. با معین شدن زمان حضور شما در کشور ترکیه یا قبرس شمالی، کارشناس فروشی که با شما در ارتباط است در زمان و تاریخ تعیین شده، با اتومبیل های خدماتی آریاگروپ، شما را به یکی از دفاتر ما بجهت مشاور حضوری اولیه و پیرو آن بازدید از املاک مدنظرو مطابق با سلیقه و بودجه‌تان ترنسفر خواهد کرد.
مسلما و در صورتی که فایل های جدیدی برای پیشنهاد وجود داشته باشد، به شما نمایش خواهیم داد و اگر از پیش ملک یا پروژه خاصی را پسندیده باشید، ما هماهنگی های لازم جهت بازدید از آن را در دستور کار خود خواهیم گذاشت.
در تمام این مدت، کارشناسان ما در کنار شما هستند و بازدید از تک تک پروژه ها و املاک مورد نظر را برای شما هماهنگ خواهند کرد. در صورتی که هر یک از پروژه ها و املاک پیشنهادی، مورد تایید شما قرار بگیرید و تصمیم نهایی خود را برای خرید گرفته باشید، کارشناسان حقوقی و مجرب آریاگروپ نیز به تیم اجرایی افزوده خواهند شد.
لازم به توضیح است که املاک در استانبول ممکن است در حال ساخت، نوساز و یا چند سال ساخت باشند لذا نوع خرید و عقد قرارداد متناسب با شرایط ملک موصوف می تواند متفاوت باشد. اما نگران نباشید! کارشناسان حقوقی آریاگروپ با اطلاع کامل از قوانین در خدمت شما خواهند بود.
ما پیش از مرحله عقد قرارداد نهایی تمام اطلاعات لازم و قانونی را در اختیار شما قرار خواهیم داد پس مجددا تاکید می کنیم در موضوع خرید ملک در کشور ترکیه و همچنین قبرس شمالی، هرگز نگران مباحث حقوقی نباشید.
با افتتاح حساب بانکی و پیرو آن از انجام امور خرید و عقد قرارداد رسمی با فروشنده و انتقال سند مالکیت به نام شما، باز هم همراه شما هستیم. این بخش از خدمات آریاگروپ بخشی از وظایف تیم خدمات پس از فروش ما است. یکی از مهمترین اموری که باید پس از خرید ملک انجام دهید، اخذ یا انتقال آبونمان کنتورهای آب، برق و گاز مصرفی ملک به نام خریدار و به طور مجزا است. کنتورهای آب، برق و گاز باید به نام مالک جدید آن باشد و ما تمام امور اداری مرتبط با این کار را برای شما انجام خواهیم داد.
همچنین ممکن است به دلیل عدم آشنایی با محیط، فرهنگ و آداب و رسوم در تصمیم گیری برای برخی امورات زندگی یا تهیه برخی لوازم و ملزومات، دچار تردید یا حتی مشکل شوید. این بار هم باید بگوییم: نگران نباشید! ما همچنان در کنار شما هستیم.
برخی از امور را به طور مستقیم و توسط عوامل آریاگروپ برای شما انجام داده و درباره برخی دیگر نیز اطلاعات و مشاوره های مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهیم داد. در مجموع اموری نظیر افتتاح حساب بانکی، خرید لوازم منزل، ثبت نام فرزندان دلبندتان در مدارس، خرید یا اجاره خودرو و انجام دهها مورد دیگر همگی در حیطه وظایف تیم خدمات پس از فروش ما می باشد که در زمان مقتضی به صورت حضوری یا مشاوره‌ای برای شما انجام خواهند داد.
افزون بر خدمات ذکر شده در باب خرید ملک در کشور ترکیه و قبرس شمالی، در صورتی که قصد دارید ملک از پیش خریداری شده خود را به فروش برسانید نیز می توانید روی ما حساب کنید. آریاگروپ آماده همکاری با شما در زمینه فروش ملک شما با بهترین قیمت و شرایط است. برای کسب اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید.

خدمات فروش املاک در استانبول و قبرس شمالی

آریاگروپ از آغاز پروسه خرید ملک در ترکیه یا قبرس شمالی تا انتها و حتی پس از آن در کنار شما است. ما خود را به انجام دقیق امور متعهد می دانیم.

دیگر خدمات ما

علاوه بر موارد یاد شده و در راستای تسهیل امور برای شما، برخی خدمات دیگر نیز توسط ما ارایه می شود.

برای انجام برخی از این امور جانبی، ذینفع نیستیم و صرفا نقش مشاوره، راهنمایی و معرفی را برعهده داریم.

  • اجاره ملک خریداری شده توسط شما از ما
  • همراهی برای خرید لوازم منزل
  • راهنمایی برای ثبت نام فرزندان در مدارس
  • راهنمایی برای اخذ اقامت
  • مشاوره برای خرید، فروش یا اجاره خودرو
  • خدمات ترجمه مدارک
  • مشاوره برای ثبت شرکت و اجازه کار

مقایسه آگهی ها