با اینینال کارت آشنا شوید؛ امکانات بانکی برای کسانی که حساب بانکی بین المللی ندارند

به طور قطع کارت‌های اعتباری بهترین راه چاره تمامی خریدهای اینترنتی نیستند. ممکن است کارت اعتباری داشته باشید ولی به خاطر حجم بالای سرقت‌های الکترونیکی از اینکه خریدهای اینترنتی‌تان را با آن انجام بدهید، ترس دارید. یا هم اینکه محصول مورد علاقه‌تان را نمی‌توانید از اینترنت بخرید چون اصلاً کارت اعتباری ندارید و یا اگر دارید نگران این هستید که بانک بابت خرید و یا حتی حساب داشتنتان از شما پول زیادی به جیب بزند. یک راه چاره برای شما که این مشکلات را دارید، اینینال کارت ترکیه است.

با اینینال کارت شما مجبور به داشتن هیچ‌کدام از این نگرانی‌ها نیستید.

اینینال کارت چیست؟

Ininal کارت در سال 2012 تأسیس شد. هدف این استارتاپ تهیه‌ی امکانات مالی و بانکی برای افرادی بود که حساب بانکی نداشتند و در همین راستا، بد نیست بدانید که میلیون‌ها نفر در ترکیه حساب بانکی ندارند. اینینال در واقع مانند یک کارت خرید است. هیچ قبضی در انتهای ماه برای مشتری نخواهد آمد و کارت هم هیچ تاریخ انقضایی ندارد. علاوه بر این، بانک‌های ترکیه ماهیانه مبلغی از حساب بابت هزینه نگه داری اندوخته مشتریان تحت نام هزینه عضویت برداشت می‌کنند و در مقابل آن‌ها، Ininal کارت تنها یک هزینه اولیه بابت کارت از مشتری می‌گیرد.

با اینینال کارت از چه فروشگاه‌هایی می‌توان خرید کرد؟

گفته می‌شود که این کارت 90 درصد بازار را تحت پوشش خود قرار داده است، در واقع هر خریدی را که بتوان با مستر کارت انجام داد با اینینال کارت هم می‌توانید انجام دهید. گفتنی است که این کارت همچنان در حال گسترش بازار تحت پوشش خود است.

چرا اینینال کارت؟

خرید اینترنتی با Ininal Card بسیار مقرون به صرفه‌تر از خریدهایی است که درب منزل بهای آن را پرداخت می‌کنید. با دنبال کردن پیج فیس بوک اینینال کارت می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها نیز با خبر شوید و هیچ خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه‌ای را از دست ندهید. جالب است که بدانید خرید با این کارت تخفیف‌های بسیاری را شامل می‌شود.

Ininal کارت یک کیف پول الکترونیکی نیز دارد که به سادگی از گوگل پلی یا سایت اینینال کارت قابل دانلود است.

کاربر این اپلیکیشن شدن نیز به سادگی آب خوردن است. شما برای عضویت تنها به یک شماره تلفن همراه و یک ایمیل نیاز دارید. این کیف پول اکنون 3 میلیون کاربر دارد و به شما قابلیت کنترل هزینه و مدیریت خریدهایتان را می‌دهد.

چگونه می‌توان اینینال کارت را تهیه کرد؟

برای بهره‌مندی از خدمات این کارت در ترکیه، تنها کافی است به یکی از مراکز فروش این کارت بروید و اینینال کارت را با قیمت اندک خریداری کنید پس از آن شما می‌توانید در یک فضای امن به سادگی خریدهایتان را انجام دهید.