نتایج جستجو

انواع اقامت قبرس شمالی و نحوه دریافت آن ۲۰۲۳

Posted by IOj43Uqua on می 22, 2023
2 دیدگاه

شرایط ایده‌آل قبرس شمالی برای زندگی و سرمایه‌گذاری موجب شده تا افراد زیادی طی سال‌های اخیر به این جزیره مهاجرت کنند. قبرس شمالی به جهت دارا بودن اقتصادی رو به رشد و برآورد آینده‌ای درخشان در کنار موقعیت خاص جغرافیایی بین آب‌های مدیترانه و تلاقی با سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا، سبب جذب سرمایه گذاران زیادی از کشورهای متعدد مثل انگلیس، آمریکا و روسیه گشته که این موضوع باعث افزایش تدریجی آمار سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی شده است. به طور کلی اقامت قبرس شمالی از طریق راه‌های مختلفی نظیر خرید ملک در قبرس شمالی، اقامت تحصیلی، ازدواج با یک شهروند قبرس شمالی، اخذ ویزای کار و غیره قابل دریافت است و در صورت رعایت همه شرایط از جانب فرد، امکان درخواست جهت تبدیل اقامت موقت قبرس شمالی به اقامت دائم این کشور وجود دارد.

اقامت قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی یکی از راه‌های دریافت اقامت دائم یا مادام العمر این کشور است و بنابر قوانین آن مادامی که صاحب قانونی ملک باشید اقامت خود و خانواده تان هر دو سال یکبار تمدید خواهد شد که پس از گذشت 6 سال می‌توان جهت درخواست اقامت دائم یا کارت سفید اقامت قبرس شمالی اقدام نمایید.

اقامت قبرس شمالی از طریق ازدواج

در صورت ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند یا تبعه قبرس شمالی می‌توان برای دریافت اقامت موقت اقدام کرد که بعد از مدتی در شرایطی که این ازدواج تداوم داشته و واقعی بوده باشد، اقامت دائم قبرس شمالی قابل دریافت است.

روش های اخذ اقامت قبرس شمالی

دریافت اقامت تحصیلی قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری به شدت دانشجوپذیر است که هر ساله پذیرای دانشجویان زیادی از سراسر دنیاست. شرایط آسان اقامت، کیفیت بالای سیستم آموزشی و دانشگاه‌های قبرس شمالی که در سایه استانداردهای جهانی فعالیت می‌کنند در کنار شهریه های مقرون به صرفه، این کشور را مقصد خوبی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور تبدیل نموده است. جهت دریافت ویزای تحصیلی قبرس شمالی، ملزم به اخذ پذیرش یکی از دانشگاه‌های قبرس شمالی خواهید بود که پس از حضور در خاک این کشور با ارائه یک سری مدارم مورد نیاز نسبت به درخواست اقامت موقت قبرس شمالی اقدام خواهید نمود.

اقامت از طریق اخذ اجازه کار

یکی دیگر از راه های اقامت قبرس شمالی اخذ ویزای کار می باشد که برای اخذ این موضوع یک کارفرمای قبرسی باید اعلام نیاز به استخدام شما را به وزرات کار قبرس اعلام نماید و یا اینکه خود راسا اقدام به ثبت شرکت و به طبع آن درخواست اجازه کار نمایید.

جمع‌بندی

دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک ممکن است برای هر شخص مهاجری که نسبت به قوانین مهاجرتی قبرس شمالی ناآشنا بوده یا اطلاعات چندانی نداشته، پیچیدگی هایی را به همراه داشته باشد که به همین منظور به عنوان شرکتی که دارای اعتبار درخشان و تجربه موفق در زمینه املاک و مستغلات در ترکیه و قبرس شمالی می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً برای طی این مسیر از راهنمایی های مشاوران حرفه‌ای و متخصص ما بهره مند شده تا ضمن مشاوره دقیق درباره تمام جزئیات ملک در این کشورو ارائه خدمات ارزشمند پس از فروش با خیالی آسوده با سپردن کلیه مراحل و روند قانونی آن به گروه مشاوران املاک آریا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون رویارویی با هیچ گونه مشکلی نسبت به خرید ملک در قبرس شمالی به ارزش واقعی و در منطقه ای مناسب اقدام کنید.

2 thoughts on “انواع اقامت قبرس شمالی و نحوه دریافت آن ۲۰۲۳

 • ژاله
  در می 15, 2023

  ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما گذاشتین
  فقط ممکنه یه بررسی از نظر قیمتی از هر دو کشور رو هم اعلام کنین ؟!

 • نوشزاد
  در می 23, 2023

  ممنون از اطلاعات مفیدتون. من گیرنه رو خیلی دوست دارم. امیدوارم بتونم به کمک شما یک واحد پیش خریدکنم اونجا🥰

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما نمایش داده نمی شود.

مقایسه آگهی ها